کد خبر: 10866
1402/09/13 - 11:7


مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

تمامی خدمات کمیته امداد در خرمدره و ایجرود غیرحضوری می‌شود

در راستای تسهیل امر خدمت رسانی به جامعه هدف خدمات غیرحضوری کمیته امداد در بستر سامانه امداد هوشمند و کارآمد توسعه می یابد؛ با همین رویکرد تمامی خدمات این نهاد درشهرستان‌های خرمدره و ایجرود به صورت آزمایشی غیرحضوری می‌شود.

پایگاه خبری صدای زنجان
پایگاه خبری صدای زنجان نیوز/ روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در قرارگاه عملیاتی سامانه امداد هوشمند گفت: استفاده از ظرفیت های جدید در حوزه خدمات رسانی به جامعه هدف تسهیل و تسریع در فرآیند پاسخگویی به مراجعین و متقاضیان دریافت خدمت از این نهاد باید به عنوان یک اولویت جدی در نظر گرفته شود.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات غیرحضوری یکی از ظرفیت های مهمی است که می تواند در زمینه خدمت رسانی به جامعه هدف تسریع دهد، ادامه داد: فرهنگ سازی استفاده از خدمات غیرحضوری باید به صورت جدی انجام شده و ایجاد تغییر در نحوه دریافت و ارائه خدمات در جامعه هدف این نهاد انجام شود.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: ایجاد و راه اندازی سامانه امداد هوشمند و کارآمد نیز با همین نگاه بوده و این فرصت را فراهم می‌سازد تا با مسولیت بیشتری روند استفاده از این سامانه و تقویت خدمات غیرحضوری به مددجویان از این طریق صورت پذیرد.
صالحی اضافه کرد: در راستای تسهیل امر خدمت رسانی به جامعه هدف خدمات غیرحضوری کمیته امداد در بستر سامانه امداد هوشمند و کارآمد توسعه می یابد؛ با همین رویکرد تمامی خدمات این نهاد درشهرستان های خرمدره و ایجرود به صورت آزمایشی غیرحضوری می‌شود.
گفتنی است؛ سامانه امداد هوشمند و کارآمد به پنجره ارائه خدمات یکپارچه نیز متصل شده و در دسترس قرار دارد.
اقدام کننده: ایرج_رفیعی

صدای زنجانکمیته امداد زنجانسامانه هوشمندخدمات غیر حضوری
sedayezanjannews.ir/nx10866


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»