کد خبر: 12069
1403/03/30 - 8:19


استاندار زنجان از روند تکمیل بخش سوختگی بیمارستان موسوی بازدید کرد

استاندار زنجان از روند تکمیل و تجهیز بخش سوانح و سوختگی بیمارستان آیت الله موسوی بازدید کرد و در جریان پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفت

پایگاه خبری صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان نیوز/  استاندار زنجان  از روند تکمیل و تجهیز بخش سوانح و سوختگی بیمارستان آیت الله موسوی بازدید کرد و در جریان پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفت.

محسن افشارچی در جریان این بازدید برای تسریع در انجام امور و تکمیل هرچه سریعتر طرح، دستورهای لازم را صادر کرد.

پیش از این قرار بود این طرح در دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به استان در دی سال گذشته به بهره برداری برسد اما به تاخیر در تکمیل طرح به دلیل کمبود اعتبارات اجرایی نشد.

مدیر توسعه و تامین منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در این بازدید،‌ گفت: فاز مطالعاتی این طرح از سال ۱۳۸۸ کلید خورد و عملیات اجرایی آن در سال ۱۳۹۰ آغاز شد.

فریدون نقی لو با بیان اینکه مرکز فوق تخصصی سوختگی زنجان به صورت الحاقی در ضلع شرقی بیمارستان آیت الله موسوی احداث شده است،‌ افزود: زیربنای این طرح در چهارطبقه در مساحتی در حدود ۶ هزار و ۳۰۰ متر مربع با ظرفیت ۳۴ تخت بیمارستانی در مراحل نهایی تکمیل است.

وی با بیان اینکه این طرح هم اکنون از سوی پیمانکار به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل شده است، افزود: کارهای باقیمانده آن شامل محوطه سازی و نصب تجهیزات است.

مرکز فوق تخصصی سوختگی زنجان دارای بخش‌های جراحی سوختگی، مراقبت‌های ویژه سوختگی، بخش بی آی سی یو، اورژانس سوختگی، بخش بستری سوختگی، اتاق‌های هوا رسان و فضاهای ارتباطی است.

در زیرزمین این پروژه، اتاق های عمل واقع شده و طبقه همکف این پروژه، هفت آی سی یو سوختگی دارد و یک آی سی یو دیگر نیز در بخش اورژانس واقع شده است.

اقدام کننده: ایرج_رفیعی

صدای زنجانبیمارستان آیت الله موسویتجهیز بخش سوانح و سوختگیدانشگاه علوم پزشکی
sedayezanjannews.ir/nx12069


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»