کد خبر: 3890
42
1399/05/09 - 13:40


روحانی:

در حال عبور از پیک کرونا هستیم

رئیس جمهوری اعلام کرد که به جز ۲ استان، در سایر استان‌های کشور در حال عبور از پیک شیوع ویروس کرونا هستیم.

پایگاه خبری تحلیلی صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان - رئیس جمهوری اعلام کرد که به جز ۲ استان، در سایر استان‌های کشور در حال عبور از پیک شیوع ویروس کرونا هستیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت صنعت، معدن و تجارت به صورت ویدئو کنفرانسی، با بیان این مطلب افزود: تقریبا در همه استان‌ها به جز ۲ استان روند درستی برای کنترل بیماری کرونا در جریان است و باید در این ۲ استان هم تلاش بیشتری کنیم.

وی افزود: روند به سمت ملایمت و عبور از پیک کرونا در کشور است و این موضوع در سایه تلاش، ایثار و فدارکاری کادر درمانی عزیز ماست.

روحانی گفت: خیلی مهم است، در شرایط سختی که دشمنان به وجود آورده‌اند به خوبی می‌بینیم که ملت عزیز و ‌بزرگوار ایران برابر هر دو پدیده تحریم و کرونا بخوبی ایستادگی می کنند.

وی افزود: دلیل این ایستادگی گزارش وزارت بهداشت از سه استان مازندران، فارس و خوزستان است که نسبت به هفته قبل شرایط بهتری داریم و مردم بیش از گذشته پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

روحانی گفت: کار اصلی در مقابله با کرونا به دست مردم است هر چه آنها اصول بهداشتی را بیشتر مراعات کنند موفقیت ما سریع‌تر و بیشتر خواهد بود و زحمت کادر پزشکی ما کمتر خواهد شد اما انصافا کادر درمانی ما در مدتی که وارد ماه ششم آن شده‌ایم به طور مداوم در حال ایثار و فداکاری هستند./ایرنا/

انتهای پیام


صدای زنجانکنترل بیماری کروناپیک کروناحسن روحانی
sedayezanjannews.ir/nx3890
نام
ایمیل
نظر*


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»