کد خبر: 5478
65
1400/01/19 - 9:44


دیشب در خیابان خیام زنجان رخ داد:

انبار روغن موتور 3 ساعت سوخت

حریق دیشب انبار روغن موتور در زنجان پس از 3 ساعت بدون تلفات جانی مهار شد. گستردگی این حادثه آتش‌سوزی به حدی بود که با وجود اعزام آتش‌نشانان از ایستگاه‌های آتش‌نشانی، امکانات پاسخگو نبوده و از امکانات شرکت نفت و خطوط لوله کمک گرفته شد

پایگاه خبری صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان- حریق دیشب انبار روغن موتور در زنجان پس از 3 ساعت بدون تلفات جانی مهار شد. گستردگی این حادثه آتش‌سوزی به حدی بود که با وجود اعزام آتش‌نشانان از ایستگاه‌های آتش‌نشانی، امکانات پاسخگو نبوده و از امکانات شرکت نفت و خطوط لوله کمک گرفته شد.

مجید امیرفضلی، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به آتش‌سوزی مهیب انبار روغن موتور خودرو در خیابان خیام، اظهار کرد: حادثه در ساعت ۱۹ و ۲۷ دقیقه روز گذشته (۱۸ فروردین ماه) رخ داد و به علت گستردگی برق و گاز منطقه قطع شد تا آتش مهار شود.

وی با بیان اینکه به علت گستردگی آتش‌سوزی، امکانات آتش‌نشانی زنجان کفاف نداد و از امکانات شرکت نفت و شرکت خطوط لوله استان نیز استفاده شد، افزود: در این عملیات آتش‌نشانی، نیروهای خدمات شهری منطقه ۳ و دستگاه‌های خدمات‌رسان دخیل بودند که خوشبختانه پس از ۳ ساعت آتش‌سوزی مهار شد.

این مسئول ادامه داد: با تلاش آتش‌نشانان در کوتاه‌ترین زمان با توجه به حجم مواد  اشتعال‌زا، آتش مهار شد. علت حاثه در حال بررسی بوده ولی به صورت کلی می‌توان گفت مواد اشتعال‌زا موجب این آتش‌سوزی شده است.

امیرفضلی خاطرنشان کرد: خسارات حادثه رخ داده صرفاً مالی بوده و خوشبختانه خسارت جانی نداشتیم.

به گفته فرماندار زنجان که در صحنه حضور داشته، مالک این انبار مقدار زیادی روغن موتور را در انبار ذخیره کرده بود و متاسفانه به هیچ وجه نکات ایمنی رعایت نشده بود که همین امر موجب آتش‌سوزی شد.

رضا عسگری با اشاره به اینکه حادثه در ساعت ۱۹ و ۲۷ دقیقه رخ داد، اضافه کرد: به علت گستردگی برق و گاز منطقه قطع شد تا آتش مهار شود.

وی با اشاره به اینکه به علت گستردگی آتش سوزی امکانات آتش‌نشانی زنجان کفاف نداد و از امکانات شرکت نفت و شرکت خطوط لوله استان نیز استفاده شد، اضافه کرد: با تلاش صورت گرفته حادثه جانی در این منطقه رخ نداد و مجروج و کشته نداشتیم.

انتهای پیام/

 

اقدام کننده: م.س

صدای زنجاناتش سوزیآتشنشانی زنجانانبار روغن موتور
sedayezanjannews.ir/nx5478
نام
ایمیل
نظر*


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»