کد خبر: 10807
1402/09/05 - 10:31


استاندار زنجان:

سرمایه گذاری در بخش های ورزشی بیش از گذشته ضروری است

استاندار زنجان گفت: یکی از صحنه های رقابت در سطح بین المللی، ورزش بوده و لزوم سرمایه گذاری دراین حوزه بیش از گذشته ضروری است.

پایگاه خبری صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان نیوز/ محسن افشارچی شامگاه شنبه در مراسم تجلیل از نفرات اعزامی و مدال آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی هانگژو با بیان اینکه یکی از شاخص های پیشرفت کشور اعتماد به نفس ملی است، افزود:هر چقدر اعتماد به نفس ملی بالاتر باشد کشور به پیشرفت می رسد که نکته بسیار مهمی است.

وی اضافه کرد: در این راستا کشورهای مختلفی هم برای اینکه این اعتماد بعه نفس ملی را افزایش دهند در ابعاد مختلف سرمایه گذاری می کنند که پیشرفت های علمی و نمونه ای از آن به شمار می رود.

این مسئول با بیان اینکه پیشرفت نظامی هم موجب افزایش اعتماد به نفس ملی می شود ادامه داد: در این میان قهرمانانی همانند شهید سلیمانی مدافعین وطن، فرا سرزمین و ملت هستند و به طور قطع موجب افزایش اعتماد نفس ملی می شود.

وی با ابیان اینکه قهرمانان ملی نیز نقش آفرین هستند اظهارداشت: با نگاهی به کشورهای پیشرفته می توان به این مهم رسید و به نسبت پیشرفت ها در حوزه ورزش سرمایه گذاری می کنند.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در این حوزه به اعتماد به نفس ملی منتهی خواهد شد اضافه کرد: در این مراسم از ورزشکاران این استان که به عنوان نماینده در قالب ورزشکار، مربی و داور در مسابقات آسیایی و پارا آسیایی شرکت و افتخار آفرینی کردند قدردانی می کنیم.

افشارچی با بیان اینکه تلاش شد در حد توان قدردان ورزشکاران باشیم، خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی ها ساماندهی چند تیم ورزشی استان در دست اجراست که امیدواریم به این نتیجه برسد.

در پایان افتخارآفرینان مسابقات آسیایی و پاراآسیایی استان تجلیل شدند.

اقدام کننده: ایرج_رفیعی

صدای زنجاناستاندار زنجانورزشقهرمانی
sedayezanjannews.ir/nx10807


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»