کد خبر: 12039
1403/03/26 - 9:46


رئیس هیات ووشو استان زنجان:

سیفی به مسابقات عربستان می‌رود

رئیس هیات ووشو استان زنجان با بیان اینکه ۲۲ تیر ماه در شهر ریاض مسابقه خواهم داشت، گفت: این مسابقه حرفه‌ای در سازمان پی اف ال یکی از سازمان‌های معتبر دنیا است برگزار می‌شود و بنده عازم مسابقات خواهم شد

پایگاه خبری صدای زنجان
پایگاه خبری صدای زنجان نیوز/ محسن محمدسیفی با بیان اینکه در چهارمین مبارزه حرفه‌ای خود در سازمان «پی‌اف‌ال» به روی رینگ خواهد رفت، گفت: این رقابت‌ها ۲۲ تیر ماه در شهر ریاض برگزار خواهد شد.

وی افزود: این رقابت‌ها با حضور هشت رزمی کار به صورت تک حذفی در دسته سبک وزن برگزار می‌شود.

رئیس هیات ووشو استان زنجان تصریح کرد: بعد از این رقابت‌ها نیز در اردو‌های تیم ملی برای مسابقات جام جهانی ووشو آماده خواهم شد.

وی با اشاره به اینکه در رشته تالو مسابقات استانی برگزار می‌شود، عنوان کرد: تیم‌های حرفه‌ای در رده‌های سنی را برای مسابقات قهرمانی کشور از جمله تمرینات، اردو و بازی‌های تدارکاتی که برگزار خواهد شد، آماده خواهیم کرد.

محمدسیفی با بیان اینکه امیدواریم تیم ووشو استان زنجان بهترین نتیجه را ازآن خود کند گفت: در حوزه بانوان و مربیان ووشو نیز مربیان حاذق و فعالی در این رشته پر محرک و جذاب داریم که امید است با تلاش‌های شبانه‌روزی آن‌ها در بخش بانوان نیز فعال و پررنگ باشیم.

رئیس هیات ووشو استان زنجان خاطرنشان کرد: اسماعیلی، اکبری، بهرام‌زاده، احمدی و زیبا نصیری از مربیان فعال هستند و امیدواریم برای این نفرات کلاس‌های بازآموزی و کوچینگ را برگزار کرده تا شاهد پیشرفت و موفقیتشان باشیم  منبع: موج رسا

اقدام کننده: ایرج_رفیعی

صدای زنجانمحسن سیفی«پی‌اف‌ال»اردو‌های تیم ملی
sedayezanjannews.ir/nx12039


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»