کد خبر: 3903
29
1399/05/11 - 11:16


رئیس هیئت امنای حسنیه اعظم زنجان:

با ‌ستاد ‌کرونا همراه خواهیم بود

سلامت مردم، خط قرمز هیئات مذهبی است

پایگاه خبری تحلیلی صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان - رئیس هیئت امنای حسنیه اعظم زنجان با بیان اینکه حسینیه اعظم رهنمودها و توصیه‌های رهبری را نصب العین داشته و در اجرای مراسم محرم امسال با مسئولان ستاد مبارزه با کرونا همراه خواهد بود، گفت: عزاداری‌های حسینی تعطیل کردنی نیست.

علیرضا فیروزفر اظهار داشت: مراسم عزاداری محرم امسال متفاوت خواهد بود. این موضوع نه تنها به معنی تعطیلی مراسم نیست بلکه با جلوه‌تر از هر سال، عزاداران پایتخت شور و شعور حسینی، عشق خود را به سرور و سالار شهیدان در عالی‌ترین مراتب شور و با شعوری برخاسته از مکتب ناب تشیع به جهانیان عرضه خواهند داشت.

وی با بیان اینکه ولی امر مسلمین جهان با بیانات خود در روز عید قربان چراغی پرفروغ در مسیر عزاداری‌های امسال روشن فرمودند، تصریح کرد: عاشقان و رهپویان عاشورا رهنمودهای ایشان را بر دیده خواهند داشت. حسینیه اعظم زنجان رهنمودها و توصیه‌های مقام معظم رهبری را نصب العین داشته  و در اجرای مراسم محرم امسال با مسئولان ستاد مبارزه با ویروس کرونا همراه خواهد بود.

رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان با تاکید بر اینکه سلامت مردم خط قرمز هیئات مذهبی است، افزود: همانطور که در گذشته هم دیدیم هیئات مذهبی در خط مقدم مبارزه با ویروس و شیوع بیماری به یاری کادر ایثارگر درمان شتافتند و در کمک‌های مومنانه نیز پرچمدار بودند./تسنیم/

انتهای پیام

خبرنگار: س.س

صدای زنجانستاد ‌کروناهیئات مذهبیعلیرضا فیروزفر
sedayezanjannews.ir/nx3903
نام
ایمیل
نظر*


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»