کد خبر: 11828
1403/02/30 - 13:43


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

طرح پیشگیری از تنش آبی در ابهر اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: طرح پیگشیری از تنش آبی در شهر ابهر با حفر و تجهیز ۵ حلقه چاه و احیاء یک حلقه چاه قدیمی در دست اجرا قرار دارد

پایگاه خبری صدای زنجان
پایگاه خبری صدای زنجان نیوز/ علی‌محمد نادرخانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ، اظهار کرد: احداث ۲.۵ کیلومتر خط انتقال و اجرای یک کیلومتر اصلاح شبکه از دیگر بخش‌های اجرایی طرح پیگشیری از تنش آبی در شهر ابهر است. البته برای اجرای این طرح اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیان کرد: این طرح در حال حاضر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که پیش‌بینی می شود تا خرداد ماه سال‌جاری به بهره‌برداری برسد. این طرح با توجه به محدودیت منابع آب سطحی، توسعه شهر ابهر و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه اجرا می‌شود.

وی یادآور شد: استانداردسازی ۲۵۰ انشعاب نیز از دیگر اقداماتی است که طی اجرای این طرح در شهر ابهر عملیاتی می‌شود.

نادرخانی خاطرنشان کرد: مدیریت توزیع آسان، کاهش شکستگی‌ها و نشت‌های نامرئی، کاهش هدر رفت آب و توزیع عادلانه از جمله مزایای اجرای این طرح در شهر ابهر است.

مدیرعامل شرکت آبفا استان زنجان گفت: افزون بر خدمات تامین آب شهری در ابهر، طی یک سال اخیر ۱۲ روستا نیز در این شهرستان از خدمات تامین آب شرب سالم و پایدار برخودار شدند.

اقدام کننده: ایرج_رفیعی

صدای زنجانطرح پیشگیری از تنش آبیتامین آب شهری در ابهرآب و فاضلاب
sedayezanjannews.ir/nx11828


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»