کد خبر: 2313
37
1399/03/03 - 12:2


محدودیت ترافیکی در مسیرهای منتهی به محل اقامه نماز عید فطر

محدودیت ترافیکی در مسیرهای منتهی به محل اقامه نماز عید فطر در زنجان اعمال خواهد شد

پایگاه خبری تحلیلی صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان- محدودیت ترافیکی در مسیرهای منتهی به محل اقامه نماز عید فطر در زنجان اعمال خواهد شد.

به گزارش ایرنا، مسئول اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: محدودیت ترافیکی در مسیرهای منتهی به محل اقامه نماز عید فطر در زنجان اعمال خواهد شد.

سرهنگ محمدحسن خلجی، افزود: محدودیت ترافیکی در شهر زنجان از ساعت ۶ صبح روز یکشنبه /چهارم خرداد ماه/ تا پایان اقامه نماز اعمال خواهد شد.

وی اظهار کرد: عوامل پلیس راهور زنجان در تمامی مسیرهای منتهی به محل اقامه نماز عید فطر (میدان رسل مقابل مصلی)، ازجمله میدان سرباز گمنام و مقابل حسینیه عاشقان ثارالله استقرار خواهند یافت تا تردد خودروها مشکلی برای شرکت‌کنندگان در این مراسم معنوی، پیش نیاورند.

خلجی تصریح کرد: صبح یکشنبه تردد کلیه خودروها از تقاطع تربیت، تقاطع درالقرآن کریم زنجان و تقاطع خیابان سوم کوچمشکی به سمت میدان رسل، ممنوع خواهد بود و رانندگانی که محدودیت ترافیکی اعلام شده را نادیده بگیرند در این صورت از سوی عوامل پلیس راهور زنجان مورد اعمال قانون قرار خواهند گرفت.

مسوؤل اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: نمازگزارانی که با خودروهای شخصی به محل اقامه نماز عید سعید فطر عزیمت می‌کنند می‌توانند وسایط نقلیه خود را در پارکینگ مصلی نماز جمعه، پارک کنند.

خلجی افزود: خودروهای پارک شده در مسیرهای اعلام شده به منظور امنیت و آرامش هرچه بهتر و بیشتر نمازگزاران زنجانی با استفاده از جرثقیل به پارکینگ انتقال داده خواهند شد.

رییس ستاد اقامه نماز جمعه زنجان نیز گفت: از ساعت ۲۴ بامداد یکشنبه مسیرهای منتهی به میدان رسل بسته خواهد شد تا محل برای اقامه نماز عید فطر آماده شود.

حکمعلی اسماعیلی افزود: نماز عید فطر ساعت ۶:۳۰ صبح روز یکشنبه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با بیماری ویروس کرونا، اقامه خواهد شد و بهتر است نمازگزاران به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری از مهر، سجاده، کتاب دعا،  ماسک و دستکش شخصی خود استفاده کنند.

انتهای پیام


صدای زنجانفرماندهی انتظامی استان زنجانپلیس راهورمحدودیت ترافیکی
sedayezanjannews.ir/nx2313
نام
ایمیل
نظر*


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»