کد خبر: 4637
79
1399/07/28 - 10:34


فرمانده انتظامی استان زنجان در پیامی عنوان کرد:

تمام قد در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌ایم

سردار رحیم جهانبخش امروز در پیامی به مناسبت هفته ناجا از تلاش های شبانه روزی کارکنان در تامین نظم و امنیت جامعه قدردانی کرد و افزود: امروز نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا شهرها و روستاهای بزرگ و کوچک متولی تامین نظم و امنیت کشور است و در این مسیر شهدای گرانقدر بسیاری را تقدیم کرده است.

پایگاه خبری صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان- فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: نیروی انتظامی تمام قد در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس و انقلاب اسلامی ایستاده است.

سردار رحیم جهانبخش امروز در پیامی به مناسبت هفته ناجا از تلاش های شبانه روزی کارکنان در تامین نظم و امنیت جامعه قدردانی کرد و افزود: امروز نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا شهرها و روستاهای بزرگ و کوچک متولی تامین نظم و امنیت کشور است و در این مسیر شهدای گرانقدر بسیاری را تقدیم کرده است.

وی یادآور شد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همان‌گونه که ولی امرمسلمین فرماندهی کل قوا فرموده اند، نماد اقتدار نظام مقدس اسلامی و ارتقاء دهنده امنیت اجتماعی با همراهی، همدلی و مشارکت عمومی همه شهروندان در جامعه اسلامی است و امروز کسانی که در قالب نیروی انتظامی سعی می کنند آرامش، امنیت و آسایش خیال را برای آحاد شهروندان کشورمان فراهم کنند در حقیقت به معنای واقعی کلمه مجاهدان فی سبیل الله هستند.

سردار جهانبخش تصریح کرد: هفته نیروی انتظامی امسال با شعار "باهم برای امنیت و سلامت" از ۲۷ مهرماه آغاز شده و تا ۲ آبان ماه ادامه خواهد یافت، امروز پلیس افتخار می کند که با عملکرد مقتدرانه و صادقانه خود توانسته است محبوبیت خود را در جامعه ارتقا بخشیده و اعتماد مردم ولایتمدار و وفادار را جلب کند.

وی گفت: هفته ناجا، فرصت مناسبی است تا با تعامل، همکاری و جلب اعتماد و مشارکت همه دستگاه‌های دولتی و اقشار اجتماعی، نقش و سهم هر یک از آنان را در تولید امنیت جامعه مشخص نموده و زمینه مشارکت شهروندان در ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس امنیت، همبستگی ملی و قانون گرایی فراهم گردد و از طرفی اقتدار، کارآمدی و توانمندی پلیس به جامعه معرفی شود تا در سال «جهش تولید»  با همفکری اندیشمندان حوزه‌های دینی و دانشگاهی، امنیتی در شأن جامعه اسلامی داشته باشیم.

سردار جهانبخش ادامه داد: هفته نیروی انتظامی، فرصت مغتنمی است که در آن با ارائه کارنامه عملکرد یک ساله پلیس به مردم فهیم و معرفی توانمندی، اقتدار و کارآمدی ناجا در تأمین نظم و امنیت بسترهای جلب اعتماد عمومی و مشارکت همگانی فراهم شود.

وی در پایان اضافه کرده است: اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و نام همکاران شهید و ادای احترام به خانواده معظم ایثارگران با عرض تبریک هفته نیروی انتظامی به تمامی کارکنان که با از خودگذشتگی و تحمل کاستی ها، خالصانه در تأمین امنیت و آرامش کشور و استان زنجان تلاش و خانواده محترمشان که در اجرای مأموریت و وظایف سازمانی آنان را یاری می‌کنند، تشکر و قدردانی نموده و توفیق شما عزیزان در راه خدمتگزاری به مردم شریف استان زنجان را از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

انتهای پیام

 


صدای زنجانسردار رحیم جهانبخشهفته نیروی انتظامیپلیس
sedayezanjannews.ir/nx4637
نام
ایمیل
نظر*


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»