کد خبر: 9205
1401/06/30 - 15:59


بررسی مشکلات بیمه‌ای واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان

مهم‌ترین مشکلات بیمه‌ای و تامین اجتماعی واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان در نشت تخصصی مشترک هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان و مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان بررسی شد

پایگاه خبری صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان- مهم‌ترین مشکلات بیمه‌ای و تامین اجتماعی واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان در نشت تخصصی مشترک هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان و مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان بررسی شد.

نایب رئیس اتاق بازرگانی زنجان ظهر امروز (۳۰ شهریورماه) در نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان با مدیرکل تامین اجتماعی استان با اشاره به اینکه اتاق به عنوان پارلمان بخش خصوصی همواره در پی حل مشکلات این بخش بسیار مهم است، اظهار کرد: در این مسیر تعامل با دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط با فعالیت‌های بخش خصوصی به عنوان یک رکن مهم از اهمیت بالایی برخوردار است.

محمود ضرابی حمایت از بخش خصوصی در زمان کنونی را بسیار مهم تلقی کرد و گفت: رشد و توسعه اقتصادی استان و کشور با حمایت از واحدهای تولیدی و هموار کردن مسیر حرکت آنها امکان‌پذیر است و این فضا باید هرچه بیشتر در همکاری با دستگاه و سازمان‌های ذی‌ربط توسعه پیدا کند.

در ادامه این جلسه، علیرضا حجازیان عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی زنجان نیز با تاکید بر اینکه آموزش واحدهای تولیدی به عنوان یک نیاز اساسی در اولویت کاری اتاق قرار گرفته است، تصریح کرد: اتاق برنامه‌ریزی کرده تا با سازمان‌ها و دستگاه‌هایی که در ارتباط با فعالیت‌های کاری بخش خصوصی هستند، دوره‌های آموزشی آشنایی با قوانین و بخشنامه‌ها برگزار شود.

وی از برگزاری منظم دوره‌های آموزشی با همکاری سازمان امور مالیاتی و اقتصادی استان در اتاق بازرگانی زنجان جهت آشنایی فعالان اقتصادی با آخرین قوانین و بخشنامه‌ها خبر داد و افزود: ضمن اینکه دوره‌ها به صورت رایگان برگزار می‌شود، این آمادگی وجود دارد تا با سازمان تامین اجتماعی نیز همکاری‌های آموزشی را گسترش دهیم و باید با مجموعه اقداماتی که با همکاری یکدیگر صورت می‌گیرد ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و صادراتی، از بیکاری جلوگیری کنیم.

محمود عزیزخانی مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه مشی حرکتی این سازمان عدالت‌محوری است، ابراز کرد: تامین اجتماعی به عنوان یک سازمانی که با عموم مردم در ارتباط کاری است، هزینه‌های دریافتی را برای خود مردم هزینه می‌کند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان در پایان با اشاره به اینکه در حل مشکلات بخش خصوصی با اتاق بازرگانی زنجان در ارتباط خواهیم بود، گفت: احصای برخی از قوانین که در حل مشکلات بین بیمه‌شدگان و بخش خصوصی می‌تواند راهگشا بوده، بررسی و اعلام نظر شود.

انتهای پیام/

اقدام کننده: دبیر تحریریه

صدای زنجان
sedayezanjannews.ir/nx9205


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»