کد خبر: 2298
37
1399/03/01 - 16:48


۳۷۰ پایگاه بهزیستی استان زنجان آماده دریافت زکات فطره

37۰ پایگاه و هزار و ۱۰۰صندوق برای جمع‌آوری زکات فطره به صورت مشترک با کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان زنجان مستقر خواهد بود

پایگاه خبری تحلیلی صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان- 37۰ پایگاه و هزار و ۱۰۰صندوق برای جمع‌آوری زکات فطره به صورت مشترک با کمیته امداد امام خمینی (ره ) در استان زنجان مستقر خواهد بود.

به گزارش مهر، محمد محمدی گفت: ۲۱ صندوق ثابت، هزارو ۸۹ صندوق سیار و حدود ۱۰ موسسه خیریه که از بهزیستی استان مجوز دریافت کرده اند که در کنار بهزیستی و با استقرار صندوق نسبت به دریافت فطریه اعلام آمادگی نموده اند و مردم می توانند باتوجه به مجوز قانونی این موسسات با اطمینان زکات فطره خودرا پرداخت نمایند.

وی با اشاره به توزیع فطریه بین نیازمندان و توانخواهان تحت پوشش گفت: مبلغ فطریه جمع آوری شده هر شهرستان به منظور کمک به نیازمندان همان شهرستان وجهت ایجاد مسکن، تعمیر و تجهیز منازل، اشتغال و درمان، تسهیل ازدواج و تأمین جهیزیه معلولان و مددجویان نیازمند و تهیه مواد غذایی خانواده‌های نیازمند هزینه می گردد.

محمدی قیداری با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۸۰ هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی استان زنجان هستند و از خدمات مستمری، موردی و سایر امکانات بهره مند می گردند تصریح کرد: فطریه جمع‌آوری شده در هر سال بر اساس موازین و دستورالعمل‌های شرعی در سریع‌ترین زمان ممکن ودر کمتر از ۴۸ ساعت به نیازمندان واقعی پرداخت می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه مراکز بهزیستی در سطح استان در روز عید و روزهای بعد از عید آماده دریافت مبالغ مذکور و هدایای نقدی و غیرنقدی مردمی هستند، گفت: ۳۷۰پ ایگاه و هزار و ۱۰۰ صندوق برای جمع‌آوری زکات فطره به صورت مشترک با کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان زنجان مستقر خواهد بود.

محمدی قیداری با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹، برنامه ریزی بهزیستی استان در زمینه جذب زکات فطره بصورت الکترونیکی هست که به همین منظور مردم مومن و خیر استان می توانند زکات خود را علاوه بر روش حضوری از طریق شماره حساب ۲۱۰۰۹۱۴۳۴۵۲۴۱۱۱ نزد بانک توسعه تعاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان و یا به شماره کارت مجازی ۵۰۲۹۰۸۱۰۱۰۳۲۱۸۰۶ واریز کنند.

انتهای پیام


صدای زنجاناداره کل بهزیستی استان زنجانزکات فطره
sedayezanjannews.ir/nx2298
نام
ایمیل
نظر*


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»