کد خبر: 11357
1402/11/28 - 10:52


ترانسفورماتور کوره قوس الکتریک، برای اولین بار در کشور در زنجان طراحی شد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ترانسفو گفت: ترانسفورماتور کوره قوس الکتریک، برای اولین بار در کشور توسط شرکت ایران‌ترانسفو تولید و طراحی شده و تا یک ماه دیگر تست آن انجام می‌شود

پایگاه خبری صدای زنجان

پایگاه خبری صدای زنجان نیوز/ سمیه محرمی: مهدی صادقی‌نیارکی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ترانسفو امروز در بازدید معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بینان رئیس جمهور از شرکت ایران‌ترانسفو و رونمایی از آخرین دستاوردهای این شرکت، اظهار کرد: ترانسفورماتور کوره قوس الکتریک، برای اولین بار در کشور توسط شرکت ایران‌ترانسفو تولید و طراحی شده و تا یک ماه دیگر تست آن انجام می‌شود.

وی افزود: در حاشیه این بازدید همچنین از آخرین دستاورد‌های شرکت در قالب نمایشگاه بازدید به عمل آمد و با تلاش مجموعه زنجیره ارزش کامل شده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ترانسفو تصریح کرد: امیدواریم با مجموعه‌های دانش‌بنیان با جذب سرمایه‌گذار قدم‌های موثر بیشتری برداریم.

وی اذعان کرد: سال آینده با توجه به افزایش سفارش در بخش صنعت و همچنین صادرات با افزایش تولید مواجه خواهیم بود.

صادقی‌نیارکی با اشاره به اینکه این شرکت، شرکت برتر در حوزه صادرات است گفت: طبق هماهنگی که با کارگروه صادرات در مجموعه ایران‌ترانسفو انجام شده، ترانس کوره در کشور برای اولین بار تولید شد؛ این ترانس در کشور ساخته نمی‌شد و کلا وارداتی بود اما امروز توانسته توسط شرکت ترانسفو به تولید برسد.

وی با اشاره به اینکه تا حال حاضر پنج ترانس کوره تولید شده، اذعان کرد: این ترانس طراحی منحصر به فردی دارد با این حال قرارداد تولید ۱۲ ترانس‌ کوره دیگر نیز منعقد شده است.

اقدام کننده: ایرج_رفیعی

صدای زنجانترانسفورماتور کوره قوس الکتریکایران‌ترانسفوسرمایه‌گذار
sedayezanjannews.ir/nx11357


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»