کد خبر: 11403
1402/12/07 - 9:59


مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان مطرح کرد؛

اتمام عملیات اجرایی «12کیلومتر» از قطعه چهار پروژه قیدار –سلطانیه و کبودراهنگ

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه پروژه محور قیدار – سلطانیه – کبودرآهنگ یکی از مهم‌ترین محورهای اصلی استان بوده و یک شاهراه اصلی است،گفت: عملیات اجرایی« 12 کیلومتر »از قطعه چهار این پروژه برای سال آینده تمام می شود

پایگاه خبری صدای زنجان
پایگاه خبری صدای زنجان نیوز/ اصغراسماعیلی مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از اجرای هفت پروژه ملی در بخش راه، توسط اداره‌کل راه‌وشهرسازی استان زنجان خبر داد و گفت: پروژه محور زنجان به بیجار، پروژه محور سلطانیه - قیدار و کبودرآهنگ، پروژه محور سه راهی سلطانیه -ابهر به تاکستان، پروژه محور سه راهی طارم به منجیل، پروژه محور زنجان- شفت و ملاسرا در شهرستان طارم، پروژه محور درام به کلور در شهرستان طارم و پروژه بعدی محور تبدیل راه فرعی به اصلی محور قیدار به ابهر پروژه‌های در دست اقدام این اداره است.

وی ابراز کرد: اکثر پروژه‌های راه‌سازی در استان زنجان بین استانی بوده و عمدتاً بخشی از کریدورهای حمل و نقلی کشور است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ،با بیان اینکه پروژه زنجان به بیجار ارتباط استان زنجان با استان کردستان را تسهیل می‌کند،گفت: محور زنجان به دندی محور ارتباطی زنجان با استان آذربایجان غربی و پروژه محور سه راهی سلطانیه و کبودرآهنگ هم ارتباط استان زنجان با استان همدان را تسهیل خواهد کرد.

اسماعیلی ،به پروژه محور قیدار سلطانیه کبودرآهنگ اشاره کرد و گفت: طول محور ۱۰۳ کیلومتر است و پروژه به قطعات پنج گانه تقسیم شده است.

وی بیان داشت: بخشی از پروژه «قطعه دو» احداث باند دوم سلطانیه -قیدار - کبودرآهنگ به طول «۹ کیلومتر» در سفر استانی رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی  به استان زنجان به بهره برداری رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت: طول این «پروژه ۳۳ کیلومتر» بوده و در مجموع« ۱۷ کیلومتر»از طول این پروژه به مرحله بهره برداری رسیده است.

اسماعیلی ، با بیان اینکه پروژه محور قیدار سلطانیه کبودرآهنگ  یکی از مهم‌ترین محورهای اصلی استان بوده و یک شاهراه اصلی است،اظهار کرد: عملیات اجرایی« 12کیلومتر» از قطعه چهار این پروژه برای سال آینده تمام می شود.

اقدام کننده: ایرج_رفیعی

صدای زنجانمحور زنجان به بیجارراهداریاصغراسماعیلی
sedayezanjannews.ir/nx11403


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»