کد خبر: 11647
1403/02/04 - 13:49


مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان مطرح کرد:

ارائه آموزش های هلال احمر در 64 مسجد استان زنجان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی یک ماهه گذشته از سالجاری آموزش همگانی آمادگی در برابر مخاطرات هلال احمر استان در 64 مسجد توسط 50 مربی انجام شد

پایگاه خبری صدای زنجان
پایگاه خبری صدای زنجان نیوز/ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی یک ماهه گذشته از سالجاری آموزش همگانی آمادگی در برابر مخاطرات هلال احمر استان در 64 مسجد توسط 50 مربی انجام شد.

حکمت اله هاشمی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: آموزش یکی از محورها و رسالت های اصلی هلال احمر به شمار می رود که باید در این زمینه قوی و غنی عمل کنیم.

 وی تاکید کرد: با ارائه آموزش برای آحاد مردم جامعه می‌توانیم جان انسانی را نجات دهیم و با توسعه و گسترش فعالیت های آموزشی برای علاقمندان در قشرهای مختلف جامعه باید" هر خانه یک امدادگر" را محقق کنیم. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمر استان در ماه مبارک رمضان اقدام به ارائه آموزش همگانی به روزه داران در مساجد کرد که یکهزار و 342 نفر در 64 مسجد از این آموزش ها بهره مند شدند.

هاشمی خاطرنشان کرد: این دوره ها با همراهی و مشارکت 50 مربی داوطلب خانم و آقا در سطح مساجد ارائه شده است.

وی تصریح کرد: آموزش های هلال احمر در سطح شهرها و روستاها، برای کارکنان دستگاه های اجرایی، کارکنان شرکت ها، واحدها و کارخانه های تولیدی و صنعتی، مراکز نظامی و انتظامی، مدارس، بوستان ها، محلات، مساجد، اعضای خانه های هلال، پایگاه های امداد و نجات جاده ای و اعضای هلال احمر ارائه می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: فراگیران علاقمند پس از گذراندن دوره های مقدماتی مورد نیاز می توانند از آموزش های تخصصی نیز بهره مند می شوند.

هاشمی با بیان اینکه برای فراگیران گواهینامه  صادر می شود، اظهار کرد: این آموزش های هلال احمر در شهرستان های زنجان، ابهر، خرم دره، خدابنده، طارم، ایجرود و ماهنشان در حال برگزاری و با قوت بیشتری ادامه دارد.

وی افزود: علاقمندان برای بهره مندی از آموزش های هلال احمر می توانند با مراجعه به خانه های هلال در سطح شهرها و روستاها، محلات، مساجد، ادارات، کارخانه ها و واحدهای تولیدی و شرکت ها، دهیاری ها و یا با مراجعه به شعب هلال احمر در شهرستان ها ثبت نام خود را قطعی کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: علاوه بر این علاقمندان به فراگیری آموزش های هلال احمر می توانند با مراجعه به واحد آموزش شعب هلال احمر در شهرستان ها ثبت نام  خود را قطعی کرده و وارد دوره های آموزشی شوند.

اقدام کننده: ایرج_رفیعی

صدای زنجانهلال احمرآموزشآمادگی
sedayezanjannews.ir/nx11647


درباره ما تماس با ما آرشیو اخبار آرشیو روزنامه گزارش تصویری تبلیغات در سایت

«من برنامه نویس هستم» «بهار 1398»